місія фундації

Обери благодійність!

Нашою місією є розвивати соціальне служіння Церкви на теренах Львівської Архиєпархії УГКЦ представлене діяльністю різних комісій та структур, які працюють з молоддю, дітьми, у середовищі освіти, медицини, екології та ін.

_MG_9345.jpg

суспільство

Бути відкритим та відповідати на 
найактуальніші виклики суспільства

соціальне
служіння

Реалізовувати програми розвитку та підтримки проектів соціального служіння Церкви заради вирішення актуальних соціальних проблем.

благодійність

Поширювати ідею благодійності та творити спільноту небайдужих заради розвитку громади.

D3X_4940.JPG
Цеглина добра

Ідея благодійності від владики Венедикта  з нагоди 10 річчя його єпископської хіротонії проведена БО «Фундація Духовного Відродження». Основна ціль: підтримати роздачу їжі для бездомних міста в час пандемії.

соц служ.png
Почуй мене

Програма підтримки осіб з вадами слуху пріорітетним завданням якої є доступ нечуючих до неформального навчання, розробка сертифікатних навчальних програм, щоб розширити горизонти можливостей людей з вадами слуху, а також допомогти почуватися комфортно у суспільстві через курси жестової мови серед поліції, банків, лікарень та інших сервісних служб.

стипендіальна.png
Стипендіальна
програма

Близько 3 000 000 грн. залучено в рамках Стипендіальної програми підтримки студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа.