У Львові відбулося благодійне родинне свято “В гостях у Василя та Маланки”

Оновлено: 9 квіт. 2019

У Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбулося родинне благодійне свято “В гостях у Василя та Маланки”. 250 львів’ян разом із дітьми прийшли, щоб разом заколядувати, почастуватися традиційними різдвяними стравами, послухати виступи музикантів і театральних колективів та  – зробити добру справу. Адже кошти від квитків та благодійної лотереї передадуть на розвиток хірургічного відділення Шпиталю Шептицького, яке припинило роботу у 2013 році через брак фінансування.

   Організувала подію БО “Фундація Духовного Відродженння” Львівської Архиєпархії УГКЦ. Заступник директора організації Олена Карнаух наголосила:

“Це свято дає змогу не лише зібратися спільно і поколядувати, але бути свідомим того, що ти долучаєшся до конкретної мети. Торік ми  залучали кошти на працю з нечуючими, а цьогоріч вирішили сконцентрувати увагу на розвитку хірургічного відділення Шпиталю Шептицького. Якщо хірургія знову запрацює, то люди, які раніше не мали змогу оплатити операцію, отримають необхідне лікування на благодійних засадах”.

   Традиційно барвистою була музична програма. Присутніх розважали такі гурти, як Rockocko, “ЯгОди”, хор “Слідами Херувимів” та інші. Лунала дзвінка коляда із Іриною Долею. Відбувся показ старовинних вишиванок різних епох. Вертепи, театральне дійство із старовинною скринею, унікальна атмосфера творчості – все це подарували гостям “Василя та Маланки” театри “І люди, і ляльки, “Мистецький простір”.

  Жодна дитина присутня на родинному святі не мала часу занудьгувати. Разом із майстрами створювали ялинкові іграшки, поринали у Різдвяну містерію із вільним театром “ОКО”.

   Нагадаємо, що благодійне родинне свято “В гостях у Василя та Маланки” відбулося вже вдесяте.

Фото із фб-сторінки https://www.facebook.com/foundation.la.ugcc/