Екскурсії

Митрополичими садами

Митрополичі сади Святоюрської  гори розташовані на території комплексу Собору св.Юра у Львові. Уся територія належить до спадщини ЮНЕСКО.

ВЕРХНЯ ЧАСТИНА МИТРОПОЛИЧИХ САДІВ

Закрита для публічних відвідин територія, куди запрошуємо на особливі заходи та прийоми. 

29 жовтня 2016 року відбулася урочиста посвята відновленої частини садів. Ця територія потребує постійного догляду та вдоскналення.

НИЖНЯ ЧАСТИНА МИТРОПОЛИЧИХ САДІВ

Наше бачення відновленої нижньої частини садів - відкрита для громади паркова зона, яка є місцем проведення різних заходів Церкви та міста: духовні та інтелектуальні зустрічі, форуми, кіноперегляди, концерти та інше.

Відновлені сади - результат співпраці громади з Церквою та простір для благодійності з метою підтримки соціальних проектів.

Запис на екскурсію Митрополичими садами за реєстрацією.

Екскурсії

хорами Собору святого Юра

Святоюрський комплекс – це цілий ряд пам’яток архітектури історичного, культурного та духовного значення. Він займає одну з найважливіших презентаційних можливостей минулого та сучасного міста Львова.

Проект має на меті вказати на нові можливості донесення Євангелія (Доброї Новини) до людей через налагодження екскурсійно-туристично-паломницької діяльність у Львівській Архиєпархії на Святоюрській горі. Пріоритетними завданнями проекту є організація внутрішніх можливостей Святоюрського комплексу; відкриття нових об’єктів: дзвіниця, де присутній найстаріший дзвін в Україні, оглядовий майданчик Собору Юра, Митрополичі сади, трапезна, крамниця інше; підготовка та підбір якісної інформації про історію усіх складових комплексу та діяльність УГКЦ на теренах Львівської Архиєпархії.

Переконані, що налагодження паломницько-туристичної діяльності відкриває нові можливості донесення Євангеліє до людей.

 

Запис на екскурсію хорами Собору святого Юра за реєстрацією
 

Підтримати:

БО «Фундація Духовного Відродження»

ЄДРПОУ 38172005

АТ КРЕДОБАНК

МФО 325365 IBAN UA 47 325365 0000002600701394169

Наші партнери:
  • Facebook
  • Instagram