top of page

Розвиток якісної медицини

Підтримка та розвиток Шпиталю ім. Андрея Шептицького, зокрема реконструкція та відкриття хірургічного відділення. Відновлення хірургії дозволить проводити операційні втручання, залучаючи лікарів ззакордону, які благодійно навчатимуть лікарів-інтернів та надаватимуть допомогу соціально незахищеним верствам населення. Особливістю діяльності Шпиталю є забезпечення цілісної та якісної опіки над хворими: фізичне, психологічне, духовне зцілення та можливість для тих, хто немає фінансової змоги, пройти обстеження та необхідний курс лікування.

«Почуй мене!»

Розвиток програм для осіб з вадами слуху, вийти на зустріч з особами із вадами слуху, щоб їх "почути" та допомогти почуватися комфортно у суспільстві через курси жестової мови (базових жестів) веред поліції, банків, лікарень та інших сервісних служб. Пріорітетним завданням є доступ нечуючих до неформального навчання, розробка сертифікатних навчальних програм, щоб розширити горизонти можливостей людей з вадами слуху.

«Навчай та навчайся якісно!»

Творити здорове творче середовище для фахової та особистісної формації вчителів-католиків, а через їх усвідомлене та вільне служіння сприяти новій євангелізації українського суспільства на переломному етапі становлення ціннісних та загальнолюдських підходів у творенні шкільних та освітянських спільнот.

Методично-освітній центр ставить за ціль творити такі форми підвищення кваліфікації для вчителів, щоб вони зростали як духовно і особистісно, так і професійно, щоб творити спільноту християн-педагогів.

«Хто, як не молодь!»

Бути поміж молоддю та разом з молоддю – є одним із передових завдань для Церкви, аби не втратити зв`язок із майбутнім світу.

Творити майданчик для комунікації, виховання, навчання, активного дозвілля, особистісного розвитку, розвитку локальних спільнот на основі християнських цінностей - головне завдання команди Молодіжної Комісії Львівської Архиєпархії. Головні напрямки роботи Комісії:

- допомогти священикам Львівської Архієпархії УГКЦ отримати необхідні знання, для ефективного душпастерства молоді;

- сприяти зустрічі молодіжних спільнот Львівської Архиєпархії УГКЦ щороку для спільного планування, з висвітленням теми року, та інших проектів;

- творити великий молодіжний рух через спільні паломництва, мандрівки, реколекції, соціальні проекти протягом року.

bottom of page