Розвиток якісної медицини

Підтримка та розвиток Шпиталю ім. Андрея Шептицького, зокрема реконструкція та відкриття хірургічного відділення. Відновлення хірургії дозволить проводити операційні втручання, залучаючи лікарів ззакордону, які благодійно навчатимуть лікарів-інтернів та надаватимуть допомогу соціально незахищеним верствам населення. Особливістю діяльності Шпиталю є забезпечення цілісної та якісної опіки над хворими: фізичне, психологічне, духовне зцілення та можливість для тих, хто немає фінансової змоги, пройти обстеження та необхідний курс лікування.

«Почуй мене!»

Розвиток програм для осіб з вадами слуху, вийти на зустріч з особами із вадами слуху, щоб їх "почути" та допомогти почуватися комфортно у суспільстві через курси жестової мови (базових жестів) веред поліції, банків, лікарень та інших сервісних служб. Пріорітетним завданням є доступ нечуючих до неформального навчання, розробка сертифікатних навчальних програм, щоб розширити горизонти можливостей людей з вадами слуху.

«Навчай та навчайся якісно!»

Творити здорове творче середовище для фахової та особистісної формації вчителів-католиків, а через їх усвідомлене та вільне служіння сприяти новій євангелізації українського суспільства на переломному етапі становлення ціннісних та загальнолюдських підходів у творенні шкільних та освітянських спільнот.

Методично-освітній центр ставить за ціль творити такі форми підвищення кваліфікації для вчителів, щоб вони зростали як духовно і особистісно, так і професійно, щоб творити спільноту християн-педагогів.

«Хто, як не молодь!»

Бути поміж молоддю та разом з молоддю – є одним із передових завдань для Церкви, аби не втратити зв`язок із майбутнім світу.

Творити майданчик для комунікації, виховання, навчання, активного дозвілля, особистісного розвитку, розвитку локальних спільнот на основі християнських цінностей - головне завдання команди Молодіжної Комісії Львівської Архиєпархії. Головні напрямки роботи Комісії:

- допомогти священикам Львівської Архієпархії УГКЦ отримати необхідні знання, для ефективного душпастерства молоді;

- сприяти зустрічі молодіжних спільнот Львівської Архиєпархії УГКЦ щороку для спільного планування, з висвітленням теми року, та інших проектів;

- творити великий молодіжний рух через спільні паломництва, мандрівки, реколекції, соціальні проекти протягом року.